Je to úplne na Vás. Pri vývoji a testovaní beck-online sa primárne sústredíme na najrozšírenejšie prehliadače na trhu, sledujeme ale aj tie ostatné. Na priamu otázku klientom odporúčame prehliadač Chrome, Firefox a Internet Explorer od verzie 9 vyššie.

Áno. Beck-online je služba, ktorej súčasťou je priebežná aktualizácia obsahu. Nové vydania komentárov, prípadne ďalších publikácií do databázy pravidelne zaraďujeme bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať.

Takisto ako pri iných online aplikáciách, by ste sa mali aj pri ukončení práce s beck-online riadne odhlásiť (položka Profil/Odhlásiť vpravo hore).  Ak zavriete prehliadač bez odhlásenia, nič sa nedeje. Zhruba 10 minút ešte zostáva spojenie so serverom aktívne a potom sa automaticky preruší. V tom čase sa môže stať, že sa nepodarí opätovné prihlásenie.

Ak si nemôžete spomenúť na heslo k svojmu loginu, využite možnosť na prihlasovacom formulári a pošlite požiadavku. Heslo dostanete na e-mail uvedený pri používateľskom účte.

V prípade, že ste zabudli používateľské meno, obráťte sa na našu zákaznícku linku: +420 273 139 222 alebo napíšte na adresu beck-online@beck.cz.

Zmenu hesla môžete vykonať sami v prípade individuálneho účtu. Po prihlásení do beck-online kliknite vpravo hore na položku Môj profil a vyberte možnosť zmeniť heslo. Je to jednoduché. V prípade viacpoužívateľského účtu sa, prosím, obráťte na našu zákaznícku linku beck-online@beck.cz / +420 273 139 222.

Na zákaznícku linku sa obráťte aj v prípade, že potrebujete vykonať zmenu používateľského mena.

 

Komentáre sú dôsledne previazané z databázou Slov-Lex, ktorá obsahuje oficiálne znenie všetkých verzií slovenských právnych predpisov. Ak je v texte predpis citovaný, dostanete sa na plné znenie prostredníctvom hypertextového odkazu. Ak potrebujete predpisy prehľadávať, využite tento kvalitný, oficiálny zdroj informácií.