Môžem si Beck-online pred zakúpením vyskúšať?

Áno, samozrejme, Beck-online môžete testovať 14 dní úplne zadarmo. Vyskúšajte až dva ľubovoľné moduly s literatúrou previazanou s predpismi SR, judikatúrou, ale aj dokumentmi EÚ. Po uplynutí dvoch týždňov vám platnosť prihlasovacích údajov vyprší. Testovanie je nezáväzné a končí sa automaticky. Prístup do Beck-online vám však zostane, k dispozícii budete mať Zbierku zákonov.
Ak je vás v tíme viac a chceli by ste si systém vyskúšať všetci, prosím, kontaktujte nás a spustíme bezplatné testovanie pre všetkých kolegov.

Čo mám rozumieť pod pojmom licencia do Beck-online?

Zakúpením licencie získate jedinečné prihlasovacie údaje, ktoré sú viazané na konkrétnu osobu a ktoré môžete využiť z akéhokoľvek zariadenia, ktoré má pripojenie k internetu. V jednej chvíli však môžete byť prihlásení iba na jednom zariadení. Preto sa zo systému nezabúdajte odhlasovať. Viac informácií o používaní licencie nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

Čo všetko mám v cene licencie? Je možné si vybrať len niektoré moduly s literatúrou?

Vyberáte si vždy jeden až päť modulov s literatúrou rozdelenou podľa oblastí, podľa toho, čo práve vy k svojej práci potrebujete. Ceny za prvú licenciu sú uvedené tu, v prípade záujmu o viac licencií či kombináciu viacerých licencií a modulov nás, prosím, kontaktujte.
V cene máte vždy nielen vybrané moduly s literatúrou, ale aj všetky predpisy, tak ako vyšli v elektronickej zbierke zákonov (www.slov-lex.sk) vrátane časových verzií, judikatúru slovenských súdov a dokumenty Európskej únie. Nezáleží teda na tom, či si vyberiete jeden modul s literatúrou alebo všetky ­­– vždy máte prístup k predpisom, judikatúre a dokumentom EÚ bez ohľadu na vybranú oblasť.

Získame pri kúpe viacerých licencií výhodnejšiu cenu?

Áno, výhodnú cenu máme už pre druhého používateľa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pripravíme kombináciu vybraných modulov a licencií podľa vašich potrieb.

Môžem si v priebehu ročného predplatného dodatočne kúpiť ďalšiu licenciu alebo modul?

Áno, samozrejme, môžete. Cenu vypočítame rozdielom, ktorý by ste doplácali za novo vybraný variant a upravíme podľa pomerného počtu zostávajúcich mesiacov do konca daného predplatného obdobia.

Môžem sa do Beck-online prihlásiť z viacerých zariadení?

Áno, môžete, stačí mať len prístup na internet a vlastné prihlasovacie údaje. Beck-online je dostupný z prehliadača, preto sa môžete prihlásiť odkiaľkoľvek a kedykoľvek z akéhokoľvek zariadenia.

Aký by som mal mať internetový prehliadač?

Je to úplne na vás. Pri vývoji a testovaní Beck-online sa primárne sústredíme na najrozšírenejšie prehliadače na trhu, no kontrolujeme aj tie ostatné. Na túto otázku však klientom odporúčame prehliadače Chrome, Opera, Firefox a Internet Explorer od verzie 9 vyššie.

Čo sa stane, keď sa z Beck-online zabudnem odhlásiť?

Rovnako ako pri iných online aplikáciách by ste sa mali aj pri ukončení práce s Beck-online riadne odhlásiť (položka Profil/Odhlásiť vpravo hore). Ak zavriete prehliadač bez odhlásenia, nič sa nedeje. Zhruba desať minút ešte zostáva spojenie so serverom aktívne a potom sa automaticky preruší. V tom čase sa môže stať, že sa nepodarí opätovné prihlásenie. Ak vás systém automaticky odhlási, po prihlásení môžete na prácu nadviazať podľa histórie vyhľadávania.

Čo mám urobiť, ak chcem zmeniť užívateľské meno alebo heslo, prípadne som zabudol svoje prihlasovacie údaje?

Zmenu hesla môžete vykonať sami v prípade individuálneho účtu. Po prihlásení sa do Beck-online kliknite vpravo hore na položku Môj profil – Nastavenia – Zmeniť heslo. Je to jednoduché. V prípade účtu s viacerými užívateľmi nás, prosím, kontaktujte. Na zákaznícku linku sa pokojne obráťte aj v prípade, že potrebujete vykonať zmenu používateľského mena. Ak si nemôžete spomenúť na heslo k svojmu loginu, využite možnosť pri prihlasovacom formulári a pošlite požiadavku. Heslo dostanete na email uvedený pri užívateľskom účte.

Sú obsahové aktualizácie súčasťou môjho predplatného? Ako často prebiehajú aktualizácie?

Samozrejme. Beck-online je služba, ktorej súčasťou je priebežná aktualizácia obsahu. Nové vydanie komentárov a ďalšie publikácie, rovnako ako aktualizované alebo nové predpisy, judikatúry i dokumenty EÚ do databázy ihneď zaraďujeme. Aktualizácie sa uskutočňujú denne, nie sú dodatočne spoplatnené, vždy sú zahrnuté v cene ročného predplatného.

Je možné literatúru Nakladatelství C. H. Beck v elektronickej podobe nájsť aj v inom zdroji právnych informácií?

Nie, literatúra Nakladatelství C. H. Beck v elektronickej podobe je prístupná iba v právnom informačnom systéme Beck-online.

Ako čo najrýchlejšie nájdem hľadaný odkaz?

Naše inteligentné hľadanie je nastavené tak, aby ste sa čo najrýchlejšie dostali k cieľu. Rozpoznáva citácie, spisové značky či skratky, a tak sa bez zbytočných medzikrokov jednoducho dostanete k potrebnému právnemu predpisu alebo paragrafu. Ak si nie ste istí, ktorý dokument presne hľadáte, využite hľadanie fulltextom podľa kľúčového slova. Beck-online vo výsledkoch hľadaní zoradí informácie podľa relevantnosti. TIP: Využite sprievodcu Návod na prácu s Beck-online na našom webe.

Môžem si vytlačiť texty vybraných dokumentov?

Áno, môžete, nie je však povolené sťahovať dokumenty systematicky či automaticky a ďalej ich šíriť. Viac informácií nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

Ako sa môžem s Beck-online naučiť efektívne pracovať?

Pre všetkých užívateľov sme pripravili príručku s návodom na prácu s Beck-online, kde si pomocou niekoľkých krokov osvojíte najdôležitejšie princípy na prácu s Beck-online. Ale nebojte sa, systém je intuitívny.
Pre užívateľov, ktorí si zakúpili licenciu do Beck-online, rád pripraví podrobné školenie niektorý z našich špecialistov, preto nás neváhajte v prípade potreby zabezpečenia školenia kontaktovať. Školenie je v cene predplatného.

Máte inú otázku? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám na +421 910 332 303 alebo zanechajte
svoj kontakt a naši odborníci sa vám ozvú.