Prehľad modulov

Komentáre, príručky a monografie Nakladateľstva C. H. Beck sú tematicky rozdelené do piatich modulov, ktorých zmyslom je maximálna informačná podpora v oblasti, ktorá je pre vašu prácu kľúčová. Obsah postupne dopĺňame o aktuálne a nové vydania komentárov či vybrané príručky a monografie.

Moduly sú dôsledne previazané s denne aktualizovaným oficiálnym znením zbierky zákonov SR, s judikatúrou slovenských súdov a dokumentmi EÚ. To všetko máte zadarmo k dispozícii pri zakúpení aspoň jedného modulu.

Chcem si beck-online vyskúšať

Benefity

Previazanosť modulov

Najlepšie hodnotená literatúra na trhu, ktorá je dôsledne previazaná s denne aktualizovanými predpismi, judikatúrou a dokumentmi EÚ.

Kvalita
C. H. Beck

Autorské diela najvyššej kvality v piatich tematických moduloch, vždy v najnovšom vydaní komentárov – bez ďalších nákladov.

Plaťte len za to, čo potrebujete

Zostavíme vám kombináciu modulov podľa vašich potrieb, veľmi atraktívne ceny máme pre väčšie spoločnosti s viacerými užívateľmi.

Rýchlosť a spoľahlivosť

Intuitívne vyhľadávanie a minimálny počet klikov vám vďaka jednoduchej orientácii ušetria čas, vždy sa tak rýchlo dostanete k najrelevantnejším výsledkom.

Dohodnime si stretnutie

Rozumieme vášmu biznisu a poradíme vám so správnym riešením.

VOLAJTE: +421 910 332 303 alebo nám môžete tiež zanechať kontakt a my sa vám ozveme späť.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom vybavenia vašej požiadavky.

Napíšte námTelefón a meno musí byť vyplnené.